Novusa komanda sekmīgi startē

          Sestdien sākās Latvijas komandu čempionāts novusā sieviešu komandām, kur turnīra pirmo posmu sekmīgi izspēlēja iepriekšējā gada bronzas ieguvējas – Beverīnas novada sieviešu novusa komanda, izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras pret Limbažu un NK „Vaidava” komandām. Turnīrs norisinājās Vaidavā.

Lai gan visu iepriekšējo nedēļu mūsu komandas spēlētājas bija saslimušas, uz čempionāta pirmā posma sacensībām beverīnietes ieradās un nospēlēja ļoti veiksmīgi.

Limbažu komanda tika pieveikta ar lielu rezultātu starpību – 21:3, bet novusa kluba „Vaidava” vienība ar 18:6. Vienpadsmit punktus (5 uzvaras un neizšķirts) komandai „Beverīna” izcīnīja Evija Paparde, Sintija Skalbe ieguva 10 punktus (5 uzvaras un zaudējums), bet Megija Ķelle un Rita Šķipare nopelnīja katra pa deviņiem punktiem (4 uzvaras, neizšķirts un zaudējums).

Pavisam šogad Latvijas čempionātā piedalās 13 sieviešu komandas, tās, savas komandas starpā, četros izbraukumu posmos izspēlēs viena riņķa turnīru. Nākamais sacensību posms mūsu komandai būs 28. janvārī Limbažu novadā, Pociemā.

Sporta pasākumu organizators

Aivars Grinbergs