Krišam Meļņikonim līdz šim augstākais sportiskais sasniegums

kriss melnikonis praga
 
Uzreiz jau ātrā, spēcīgā un neprognozējamā, līdz ar to bīstamā, ūdenī noslēgušās šīgada pirmās airēšanas slaloma sacensības Baltijas valstīs - 2016.gada Baltijas Kauss airēšanas slalomā. Cīņā tehniski sarežģītajā un fiziski smagajā trasē aiz iespaidīgā Jagalas ūdenskrituma (Igaunija) devās arī Vidzemes sporta asociācijas jaunais atlēts Krišs Meļņikonis un, parādot līdzvērtīgu sniegumu ar pieaugušajiem, tādējādi iepriecinot un saņemot atzinību, mājās atgriezās ar līdz šim augstāko sportisko sasniegumu.
Beverīnas novada sportists Krišs Meļņikonis svētdienu, 3.aprīli, šogad un turpmāk atcerēsies spilgti, jo pirmo reizi savā airēšanas slalomista karjerā ierindojās uzreiz aiz uzvarētāja (2.vieta), turklāt ne jau jauniešu, bet absolūtajā konkurencē. Baltijas Kausā triumfēja viņa treneris Kaspars Pakers, bet 3.vietas godalga palika turpat - igauņa Tarmo Peikera „kontā”.
Baltijas airēšanas slaloma sacensību sezona turpināsies ar Latvijas Kausa 1. un 2.posmu 9. un 10.aprīlī Valmierā un Viļņas čempionātu un Lietuvas čempionātu 16. un 17.aprīlī.
 
FOTO: Stefans Romanoss (fotoattēlā Krišs Meļņikonis)
Informāciju sagatavoja:
Airēšanas slaloma apvienības Preses dienests (tālr.: +371 26594761)