Beverīnieši izcīna visas godalgas

dscf2063
Sestdien Valkas novada atklātajā novusa čempionātā teicami startēja beverīnieši, kuri turnīra noslēgumā Valkas ģimnāzijas sporta hallē aizņēma visu goda pjedestālu.
17 dalībnieku konkurencē pirmo vietu izcīnīja Andris Dracmanis no Brenguļiem, bet otro un trešo vietu ieņēma Trikātas pagasta pārstāvji Aivars Grinbergs un Mareks Valtiņš.
„Novusa turnīrs norisinājās pēc Šveices sistēmas septiņās kārtās. Pēdējā kārtā savā starpā spēlēja līderi A. Grinbergs un An. Dracmanis. Aivaram pietiktu arī ar neizšķirtu, lai kļūtu par Valkas novada čempionu, bet izšķirošajā setā viņš neiesita vienkāršu kauliņu un uzvaru spēlē un visā turnīrā ar 5,5 punktiem izcīnīja brengulietis.
Trim novusistiem bija pa 4,5 punktiem, bet pēc koeficientu sistēmas, ko noteica kompjūters, bronzas godalga pienācās M. Valtiņam. Jāpiebilst, ka Valkā nespēlēja šobrīd spēcīgākie Beverīnas novada novusisti, kuri nākamajā dienā sacentās Vaidavās Lieldienu turnīrā”, informē A. Grinbergs.
Sestdien plkst. 10:00 Brenguļu sporta centra „Kaimiņi” telpās notiks Beverīnas novada atklātais čempionāts novusā.