Aizvadīts Brenguļu Kauss 2016 krosmintonā

14680852 1206965989364265 7996631828668408710 o

22.oktobrī Brenguļu sporta centrā "Kaimiņi" norisinājās Brenguļu Kauss 2016 krosmintonā, kas vienlaikus ir arī Latvijas Krosmintona līgas 2016./2017.gada sezonas 1.posms. Šoreiz spēles tika izspēlētas 4 kategorijās - U12, U18, Sievietes un OPEN.

U12 kategorijā lielu pārsteigumu šoreiz izpalika un 1.vietā ierindojās šī brīža Latvijas reitinga līdere attiecīgajā kategorijā Laura Luīze Kiļupe (STK Zaļā Pēda, Brenguļi). Lai gan tika nospēlēts gana sīva spēle pret 2.vietas ieguvēju Rovildu Deduškeviču (Trikātas pamatskola) un uzvara iegūta tikai trešajā setā. 3.vietu svinēja vēl viena STK Zaļā Pēda pārstāve – Mareta Jurgensone.

Līdzīgi kā U12 kategorijā, arī U18 kategorijā uzvaras laurus plūca Latvijas reitinga līderis Matīss Cināts (STK Zaļā Pēda), kurš ar 2.vietas ieguvēju Arti Lauvu (BK SMASH, Jēkabpils) nocīnījās līdz trešajam setam un svinēja pārliecinošu uzvaru. Savukārt 3.vietā Mārcis Rullis (STK Zaļā Pēda).

Vienīgi Sieviešu kategorijā cīņa starp pirmo un otro vietu noslēdzās jau pēc diviem setiem. Brenguļu Kausā 2016 uzvarēja Santa Paegle (STK Zaļā Pēda), kura ir šī brīža Latvijas reitinga līdere, aiz sevis atstājot Agnesi Logošu (KK Krosmintons.lv, Rīga). 3.vietā ierindojās Ingūna Aldiņa (BK SMASH, Jēkabpils).

Viskuplāk pārstāvētā OPEN kategorija šoreiz neizpalika bez pārsteigumiem. Finālā tikās Agnese Logoša (KK Krosmintons.lv) un Latvijas reitinga līderis Andrejs Krūmiņš (BK SMASH un trīs setu ilgā spēlē uzvaru svinēja Agnese Logoša. No šī gada Latvijas turnīros tiek pieņemta starptautiskās krosmintona federācijas (ICO-ang.) prakse un spēle par 3.vietu OPEN kategorijā netiek aizvadīta, tāpēc jau Brenguļu Kausā 2016 tika apbalvoti divi trešo vietu ieguvēji, attiecīgi Ainārs Gulbis (STK Zaļā Pēda) un Mārtiņš Žogots (KK.Krosmintons.lv).

Apsveicam visus uzvarētājus un pateicamies visiem dalībniekiem, kas atbrauca uz turnīru! Tāpat liels paldies visiem mūsu atbalstītājiem un palīgiem - bez jums mēs nekādi!

Visi rezultāti pieejami te: https://drive.google.com/drive/folders/0B3-tYFinOmJFM2ZpMkY4cTdVTFU

Fotogrāfijas no pasākuma šeit: http://www.beverinasnovads.lv/index.php/foto-galerijas/578-brengulu-kauss-2016-krosmintona

 

Informāciju sagatavoja:

STK Zaļā Pēda