Airēšanas slalomistam Mārtiņam Plaudim Lietuvā tikai un vienīgi uzvaras

Lietuva Marins Plaudis foto

Beverīnas novada airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis uzvarējis Lietuvas Jaunatnes čempionātā un Lietuvas kausā un ne vienkārši uzvarējis, bet uzvarējis visus.

No 26. līdz 27.jūnijam Puvočos Mārtiņš Plaudis K1 laivu klasē vīriešiem triumfēja pārstāvētajā U16 vecuma grupā, absolūtajā jauniešu konkurencē un sacensību kopvērtējumā. Aiz Vidzemes sporta asociācijas audzēkņa vispirms palika vienaudži un mazāki un lielāki juniori, tad Lietuvas vadošie atlēti un visbeidzot arī viņa treneris Kaspars Pakers. Te gan, akcentējot Mārtiņa allaž jaudīgo, disciplinēto un mērķtiecīgo darbu treniņos un pēdējā laika sniegumu Eiropas airēšanas slaloma trasēs, jāsaka, ka aizdomas par ko tādu bija gan, bet sacensību un krāčūdenī un viesos rezultāti prognozēm var būt nepakļāvīgi, un lielai daļai dalībnieku un klātesošo izbrīna kontūzijas pazīmes tika novērotas.

Šobrīd Mārtiņš aizvada treniņus Prāgas airēšanas slaloma trasē, lai jaunnedēļ valstsvienības sastāvā pārstāvētu Latviju Pasaules Junioru čempionātā Ļubļanā.

Foto autors: Kaspars Pakers (Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis)

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)