Mārtiņš Plaudis krietni pienācīgi debitē Eiropas čempionātā airēšanas slalomā

Eiropa M Plaudis 2021maijs foto

 

Atzinīgi novērtējami Eiropas Pieaugušo čempionātā individuālos braucienus veicis Beverīnas novada airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis. Vispirms bijām gandarīti, ka viņš tika iekļauts Latvijas valstsvienības sastāvā un tagad jau esam lepni, ka vienā no planētas spēcīgākajiem krāčūdens kanāliem Vidzemes sporta asociācijas jaunietis pierādīja sevi kā atbilstošu cīnītāju šādās sacensībās.

6.maijā Itālijas pilsētā Ivrejā Mārtiņš Plaudis savos vēl 14 gados tajā pašā trasē, kur redzējām virkni Pasaules un Olimpiskos medaļniekus, būdams ātrs un izveicīgs, izcīnīja 47.vietu no 64 finišējušajiem izlašu atlētiem, apsteidzot Šveices, Polijas, Horvātijas, Ukrainas un citu airēšanas slaloma lielvalstu pieaugušos pārstāvjus. No Baltijas valstu sportistiem Beverīnas novada juniors piekāpās vien komandas biedram un mūsu izlases pirmajam numuram Ritvaram Celmiņam no Burtnieku novada.

Starptautisko sacensību sezona airēšanas slalomā norit, lielākoties, saskaņā ar plānu un jūnija vidū norisināsies Pasaules kauss Prāgā, savukārt jūlija sākums un Ļubļana vēl joprojām iezīmējas kā Pasaules Junioru un U23 čempionāts, kuram gatavojas arī Mārtiņš Plaudis.

Foto autors: Nina Jelenc Photography (fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis)

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)