Līderi Latvijas Kanoe Federācijas slēpošanas sacensībās - Mārtiņš Plaudis jauniešos, Krišs Meļņikonis pieaugušajos

Martins Plaudis sleposana

Beverīnas novada sportisti Mārtiņš Plaudis un Krišs Meļņikonis aizvadītajā sestdienā izcīnījuši pirmās godalgotās vietas pirmajās šīgada sacensībās. Lai gan, ņemot vērā, ka patlaban iestājies atkusnis un varētu lēkt laivās un uzvarēt, abi Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomisti izgāja uz starta Latvijas Kanoe Federācijas pārbaudes sacensībās distanču slēpošanā.

Daugmales apkārtnes „Vilku kalnos", dalībniekiem trasē dodoties individuāli un rezultātu fiksējot virtuāli, izmantojot globālo pozicionēšanas sistēmu, bez mazākām diskomforta pazīmēm, ka sirds stihija ūdens šoreiz ir sniega veidolā, Mārtiņš Plaudis triumfēja junioru konkurencē, savukārt Krišam Meļņikonim sudrabs starp pieaugušajiem.

Izslēdzot pārsteigumu, jāsaka, ka augstvērtīgie rezultāti ir likumsakarīgi un ne jau tāpēc, ka ūdens paliek ūdens, kaut sasalis, bet jo slēpošana Kaspara Pakera audzēkņiem ziemā ir ierasta porcija uz šķīvja.

Foto autors: Ilona Plaude (Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis)

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)