Lietuvas kauss Kriša Meļņikoņa rokās.

Kriss Melnikonis Lietuva

      Nākamajā dienā pēc Kauņas čempionāta - svētdien, 25.septembrī Viļņas priekšpilsētā Grigišķē norisinājās Lietuvas kausa izcīņa airēšanas slalomā. Populārākajā K1 laivu klasē vīriešiem junioru grupā uzvaras laurus plūca Vidzemes sporta asociācijas jaunais atlēts Krišs Meļņikonis. Beverīnas novada sportists gan pārdzīvoja, ka absolūtajā 56 kajakistu konkurencē viņš palika tūlīt aiz goda pjedestāla, piekāpjoties savam trenerim Kasparam Pakeram, Dmitrijam Halavinskim no Minskas un Viļņas līderim Simantam Mažeikim.

Atzinīgi novērtējami starp vienaudžiem nokapāja Brenguļu pagastā dzīvojošais Ralfs Baldiņš, tomēr Lietuvas kausā viņam tika cīņa kopējā jauniešu (U18) konkurencē nevis košanās savā vecuma grupā.

Krišs Meļņikonis ar Beverīnas novada pašvaldības atbalstu uzsācis gatavošanos Olimpisko cerību kausam, kas šogad norisināsies pilsētā Roudnice nad Labem, Čehijā, savukārt, Ralfs Baldiņš velta treniņus Baltijas sezonas noslēdzošajām sacensībām Rīgā un Valmierā.

FOTO: Arturasz Photography (fotoattēlā: Krišs Meļņikonis)

Airēšanas slaloma apvienības

Preses dienests