Kauņas čempioni - Krišs Meļņikonis un Ralfs Baldiņš!

Ralfs Baldins Lietuva

Ar nevis krāsaino lapu, bet spožo medaļu birumu iesākušās Lietuvas rudens sacensības Vidzemes sporta asociācijas airēšanas slalomistiem. Sestdien, 24.septembrī dažādās kategorijās pārliecinoši izcīnīti Kauņas čempionu tituli, netrūka arī vicečempionu gods un citas augstas vietas.

K1 laivu klasē jauniešu kopējā vecuma grupā (U18) 1.vietā paredzami Beverīnas novada sportists Krišs Meļņikonis. Viņš, kā pēdējā laikā redzams, Baltijas ūdens slaloma trasēs ir krietni ātrāks par pārējiem U18 un jaunāka gada gājuma kajakistiem, dažkārt uz goda pjedestāla absolūtajā konkurencē nepalaižot arī pieaugušos atlētus.

Uzdevuma: „Lietuvas sacensību debija plus uzvara C1 laivu klasē U12 vecuma grupā”, atrisinājums ir Ralfs Baldiņš no Brenguļu pagasta. Viņa pirmais starts ārpus Latvijas izdevās zelta vērts. Jāpiemin vēl, ka Ralfs Baldiņš kļuva par Kauņas vicečempionu K1 laivu klasē U12 vecuma grupā, piekāpjoties vien Baltkrievijas vienaudzim Vladimiram Hatsjanovičam. Kauņas čempionāts bija Ralfa Baldiņa ugunskristības plašāka mēroga kā Baltija sacensībās, jo dalībnieku vidū bija arī spēcīgā Minskas kluba „River Riders” pārstāvji, un Brenguļu pagasta zēna cīņa ūdens trasē bija apņēmības pilna un mērķtiecīga.

FOTO: Arturasz Photography (fotoattēlā: Ralfs Baldiņš)

Airēšanas slaloma apvienības

Preses dienests