8.februārī norisināsies 3.Šaha čempionāta posms Brenguļos

Sahaa cempionats Beverina 8feb2020Biedrība “Skudras Spēka Cilts” rīko šaha čempionātu, kas notiks četros posmos, trešais posms būs Beverīnas novadā, Brenguļu sporta centrā “Kaimiņi” šī gada 8.februārī plkst. 11:00. Dalība pasākumā ir bezmaksas, spēlētājiem iepriekš piesakoties. Sacensības notiks divās grupās – skolēnu un atvērtajā, kurā aicināti piedalīties visi interesenti.

“Šahs ir piemirsta galda spēle, kas attīsta stratēģisko domāšanu un lēmumu pieņemšanu. Pats to spēlēju mācoties pamatskolā, tāpēc biedrībā esam nolēmuši to popularizēt, rīkojot šaha čempionātu četrās vietās Valmieras apkārtnē, lai ikviens varētu piedalīties,” tā biedrības “Skudras Spēka Cilts” pārstāvis Juris Ošiņš.

Dalībnieki ne tikai attīstīts savas prasmes, bet arī savā īpašumā varēs iegūt vērtīgas balvas. 1.vietas ieguvējs skolēnu grupā savā īpašumā iegūs ģimenes ieejas biļeti Zinātnes centrā “Ahhaa” un degvielas karti, kas segs daļējus brauciena izdevumus, savukārt pieaugušo grupā sarūpēti labumi no vietējiem uzņēmējiem.

Dalībnieki aicināti piedalīties arī citos posmos: Kocēnu novada posmā 25.janvārī, Burtnieku novada posms - Matīšu kultūras namā 1.februārī, bet Valmieras pilsētas un arī noslēdzošais posms – Vidzemes Augstskolā 22.februārī.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un foto tiks izmantots publicitātes nodrošināšanai.

Iepriekšēja pieteikšanās e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai https://forms.gle/oyC2mcFER5VCSuga9

Par atbalstu pasakāmies Kocēnu novada pašvaldībai, Burtnieku novada pašvaldībai, Beverīnas novada pašvaldībai, Vidzemes Augstskolai, Valmieras 2.vidusskolai, Zinātnes centram Ahhaa, Skudra Pluss, Z/S “Kaņepītes”, lāzerparks "Shooter", Oakland un citiem uzņēmējiem.

Informāciju sagatavoja:

Biedrības “Skudras Spēka Cilts” pārstāve Elīna Kristiņa