Ralfs Baldiņš rotājas Latvijas čempionāta zeltā un sudrabā

Latvijas cempionats airesanas slaloms19jun2019 foto

Beverīnas novada airēšanas slalomists Ralfs Baldiņš spīdoši startējis Latvijas čempionātā. Kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” jaunā atlēta kontā zelts un divi sudrabi. Svētdien, 16.jūnijā, Valmierā, pēc aizvadītās nedēļas nogales cīņām Gaujas Kazu krācēs Ralfs Baldiņš trīs reizes sveikts uz Latvijas čempionāta goda pjedestāla gan individuālajā vērtējumā, gan komandu konkurencē.

Spraigā sportistu sāncensībā ūdenī un sīvākās kā citkārt klubu vadītāju cīņās krastā vispirms tika sadalīti Latvijas čempionāta komandu braucienu medaļu komplekti. K1 laivu klasē vīriešiem, lai gan par mata tiesu, bet sudrabs VSA-Valmiera jauniešu trio Ralfam Baldiņam, Ralfam Jurjānim un Pēterim Dambekalnam. Toties stabila 1.vieta, braucot kopā ar Stefanu Romanosu un Jāni Dombrovski no Rīgas, Ralfam Baldiņam C1 laivu klasē vīriešiem. Jāatļaujas piebilst, ka pilnai laimei pietrūka vienmēr zibenīgā, bet šoreiz traumu atrāvušā Kriša Meļņikoņa starts K1 laivu klasē vīriešiem, kur viņam bija paredzēta vieta kluba pirmajā komandā un plānota zelta izcīnīšana.

Visa kaluma Latvijas čempionāta medaļas VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem arī individuālajā sniegumā. C1 laivu klasē vīriešiem pārsteidzoši pozitīvu, lai neteiktu neticamu, brīnumu, pārspējot virkni pieredzes bagātākus airēšanas slalomistus, uzražoja Ralfs Baldiņš, kļūstot par Latvijas vicečempionu.

Mūsu valsts galvenajās sacensībās ar ierastajiem konkurentiem vienaudžiem, vienubrīd pārsteidzoši uzslavējami un citkārt aplam negaidīti taisot cirku, sacentās arī jaunākais Beverīnas novada flotes kapteinis Mārtiņš Plaudis. Sparīgais ūdens un dažkārt akmeņu racējs varēja aptvert, cik pagaidām vēl nesasniedzams vai tomēr ne tik tāls viņam ir Baltijas mēroga lielo maču pusfināls.

Foto autors: Jānis Dziļums

Fotoattēlā: Ralfs Baldiņš, Latvijas čempions komandu braucienos un Latvijas vicečempions individuāli.

Informāciju sagatavoja: VSA-Valmiera, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)