Medaļoti Latvijas kausa izcīņu turpina airēšanas slalomisti

MEDALOTi slalomisti 17mai2019

Godalgoti iesākuši Iecavā, medaļoti Smiltenē un Valmierā Latvijas kausa izcīņu turpina Beverīnas novada airēšanas slalomisti. Sestdien, 11.maijā trešo reizi Latvijas kausa posms notika Smiltenē, savukārt svētdien, 12.maijā neskaitāmo reizi Valmierā. Kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomistiem bija pa spēkam pierādīt pārstāvēto kategoriju vadošās pozīcijas. Zīmīgi un gandarījums, ka uzvaras, vicečempionu tituli un bronzas medaļas tika izcīnītas ne tikai mājas trasē Gaujas Kazu krācēs, bet, sacenšoties ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas konkurentiem, nepieradinātajā un neatkarīgajā Abulā Tepera ezera promenādē.

Latvijas kausa 2. un 3.posmā uz goda pjedestāla tika sveikts Ralfs Baldiņš un Mārtiņš Plaudis. Pārstāvētajās kategorijās Ralfam Baldiņam (MK1 un MC1 U16 un U18) piecas medaļas - trīs zelti, sudrabs un bronza. Savukārt Mārtiņam Plaudim Smiltenē un Valmierā 2.vieta K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā. Pirmās sacensības šogad aizvadīja Krišs Meļņikonis, pieaugušo absolūtajā vērtējumā noslēdzot olimpisko sešinieku.

Atelpai pavisam nedaudz, jo Baltijas airēšanas slaloma pavasara sacensību sezona ar uzsvaru uz junioru startiem tiks pabeigta jau šajās brīvdienās Bauskā un Baldonē.

FOTO: Jānis Dziļums (Fotoattēlā: Krišs Meļņikonis)

Vidzemes sporta asociācija: Kaspars Pakers (tālr. 26594761)