FOTO: AMANDA PAEGLE

Airēšanas slalomistu panākumi Lietuvas čempionātā

Slalomistu panakumiLietva foto

Ar Beverīnas novada jauniešu dalību norisinājies XXXVIII Lietuvas čempionāts airēšanas slalomā. 28.aprīlī Viļņas pierobežā Griģišķē kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomists Ralfs Baldiņš trīs reizes kāpa uz Lietuvas čempionāta goda pjedestāla, turklāt arī uz augstākā pakāpiena. Individuālajās cīņās jaunieši konkurēja tikai vienā - augstajā U23 vecuma grupā, bet tas Ralfam Baldiņam neliedza mobilizēties un ne tikai iebraukt medaļās, bet pat uzvarēt, pārspējot virkni pieredzējušākus sportistus.

Pavisam nedaudz kaudzi veiksmes prasošajā fenomenā Vokes upes trasē Ralfam Baldiņam līdz zeltam pietrūka divos no jaunajiem atlētiem un sporta veterāniem veidotajos kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” trio, - komandu braucienos Lietuvas vicečempioni K1 laivu klasē Ralfs Baldiņš, Ralfs Jurjānis un Kaspars Pakers, bet C1 laivu klasē Ralfs Baldiņš, Pēteris Dambekalns un Guntars Strazdītis. Kā līderis ar sāncenšiem vienaudžiem sacentās arī Mārtiņš Plaudis, bet kaimiņvalsts galvenajā airēšanas slaloma notikumā U14 vecuma grupas jaunietim ievērojami ilgāk trenējušies U23 atlēti tomēr bija netverami.

Beverīnas novada airēšanas slaloma sportisti bagātīgi noslēguši ar sacensībām bagāto aprīli, bet turpinājumā varbūt tikai par naga melnumu pieticīgākais maijs ar Baltijas mēroga sacensībām Smiltenē, Valmierā, Bauskā un Baldonē.

FOTO: Domantas Grigūnas

Fotoattēlā: Ralfs Baldiņš, Lietuvas čempions K1 laivu klasē vīriešiem U23 vecuma grupā un

2.vietas ieguvējs komandu braucienos K1 un C1 laivu klasēs.

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)