Čempionu tituls nosargāts!

cempionu tituls foto

Latvijas Jaunatnes basketbola līgā 28.aprīlī  par valsts čempioniem kļuva Valmieras Bērnu sporta skolas U15 grupas puiši, kuri  Valmierā Vidzemes olimpiskajā centrā notiekošajā finālturnīrā  izšķirošajā spēlē ar rezultātu 67:53 pieveica DSN komandu, tādejādi izcīnot LJBL 2018./2019.gada čempiona titulu.

Trenera Roberta Zeiles vadītā U15 zēnu komanda cīņā par medaļām trīs dienu laikā nepiekāpās nevienai pretiniecei – BJBS Rīga/DSN 2 (72:44), Rīga/A.Kraukļa VEF (62:50), IMSS (75:44),pusfinālā BS Ogre (77:41).

Latvijas U15 vecuma grupas finālturnīrā Valmieras komandā spēlēja: Beverīnas novada iedzīvotājs Kārlis Bašķis, Rūdolfs Rudmiezis, Roberts Vēveris, Rovens Irmejs, Markuss Zvīnis,Matīss Vergins, Toms Liepa, Ralfs Kalniņš, Ivo Amons, Ralfs Saulītis, Andis Grigorjevs, Deniss Blūms.

Komandu pēc trešā pēc kārtas Latvijas Jaunatnes basketbola čempionu titula aizveduši treneri Roberts Zeile, Edgars Kuks, fiziskās sagatavotības trenere Inga Dzene, fizioterapeite Līva Muižniece.

Foto no trenera personīgā arhīva pēc apbalvpošanas ceremonijas.

(komanda, treneris R.Zeile un sporta skolas direktore L.Dzene)

Informāciju sagatavoja: Tija Grata Sēne