Mārtiņš Plaudis un Ralfs Baldiņš kļūst par Viļņas čempioniem


vidzemes sporta asoc LOGO

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē aizvadītas vienas no tradīcijām bagātākajām sacensībām airēšanas slalomā Baltijā - Viļņas čempionāts. Cik vien Beverīnas novada airēšanas slalomisti devušies sacensties uz Griģišķi, tik kāpuši uz goda pjedestāla, un šī viesošanās reize tuvējā dienvidu kaimiņvalstī nebija izņēmums.

27.aprīlī par Viļņas čempionu junioru konkurencē C1 laivu klasē vīriešiem kļuva Ralfs Baldiņš, bet Mārtiņš Plaudis triumfēja K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā. Ralfam Baldiņam arī Lietuvas galvaspilsētas sudrabs K1 laivu klasē junioriem. Extra gandarījums, ka abi kluba „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” jaunieši uzvarējuši ārpus Latvijas, turklāt ne tikai ne mājas trasē, bet leģendārajā Vokes upes ūdenī, kas bagāts ar neparedzamiem akmens, sekluma un citādiem šķēršļiem.

Lietuvas sacensibas foto

FOTO: Kaspars Pakers; Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis, Viļņas čempions MK1 U14 kategorijā.

Vidzemes sporta asociācija, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)