Izcīna bronzas godalgu Latvijas čempionātā

dscf1999
Sestdien un svētdien Alūksnes pusē norisinājās Latvijas ziemas čempionāts orientēšanās sportā. Pirmajā dienā sprintā diezgan veiksmīgi startēja Beverīnas novada pārstāvis Aivars Grinbergs, kurš 2,5 kilometru distancē ar 11 kontrolpunktiem izcīnīja bronzas medaļu senioru konkurencē.
dscf2003 img 8594
img 8614 img 20160221 113420

„Sacensību centrs no Alūksnes slēpošanas bāzes „Mežinieki” pēdējā brīdī bija pārcelts uz Veclaicenes pagasta Kornetu ciemu. Starta poligons atradās netālu no skatu torņa Dzērves kalnā (203,5 m), bet distances ar kontrolpunktiem bija iekārtotas Drusku pilskalna (247 m virs jūras līmeņa) apkārtnes nogāzēs un krūmājos, no kurienes paveras skaistas ainavas uz Alūksnes pauguraini un Hānjas augstieni Igaunijā ar 318 metrus augsto Munameģi . Distanču dienests kādreizējā PSRS čempiona Induļa Peilāna vadībā bija ieguldījis milzīgu darbu, lai slēpojošie orientieristi lielāko distances daļu varētu veikt slīdsolī. To apliecināja arī daudzie Lietuvas un Igaunijas izlases sportisti, kuri regulāri ierodas sacensties ar Latvijas labākajiem orientieristiem”, informē sporta centra „Kaimiņi” vadītājs A. Grinbergs. Apsveicam un vēlam panākumus mūsu sporta organizatoram un aktīvistam teju visos sporta veidos!
Ilze Ulmane