Novusistes turpina uzvarēt Latvijas čempionātā

DSCF3528

27. janvārī, Ķekavā norisinājās Latvijas čempionāta otrā posma spēles novusā sieviešu komandām. Lai arī šoreiz “Beverīnai” bija stiprākas sāncenses, mūsējās pārspēja visas trīs pretinieces.

Sīvāka spēkošanās sanāca ar Liepājas novusistēm, kur bija nepieciešamas pārspēles, lai noteiktu uzvarētāju. Beigās ar 22:16 (2 punkti) pārākas tomēr izrādījās mūsu komandas spēlētājas, taču vienu svarīgu punktu “Beverīna” šajā mačā tomēr pazaudēja.

 

Kuldīgas vienība tika pieveikta ar 17:15 (3 punkti), bet Ventspils – ar 17:7 (3 punkti). Individuāli 100% rezultātu šajā posmā sasniedza Monta Ozola, kura uzvarēja visos sešos aizvadītajos mačos. Evija Paparde uzvarēja septiņās spēlēs, bet piedzīvoja četrus zaudējumus. Megijai Ķellei bija trīs uzvaras, trīs zaudējumi un viens neizšķirts rezultāts (3:3). Sintijai Skalbei – trīs uzvaras, pieci zaudējumi un divi neizšķirti, Evelīnai Sirmai – divas uzvaras, divi zaudējumi un viens neizšķirts mačs, bet Ritai Šķiparei – viena uzvara, divi zaudējumi un divi neizšķirti.

Latvijas čempionāta vadībā šobrīd ar 21 punktu izvirzījusies Rīgas taksometru parka (RTP) pirmā komanda, kas pārspējusi visas septiņas pretinieku komandas ar maksimālo rezultātu (3 punkti). “Beverīna” pašlaik atrodas otrajā vietā ar izcīnītajiem 20 punktiem, bet trešo vietu ar 17 punktiem ieņem RTP otrā komanda.

Nākamais Latvijas čempionāta posms Beverīnas novada spēlētājām būs jāaizvada 24. februārī (Vaidavā).

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs