“Beverīna” veiksmīgi uzsāk Latvijas komandu čempionātu novusā

13. janvārī Limbažu novada Pociemā norisinājās 2018. gada Latvijas komandu čempionāta pirmā posma spēles novusā. Turnīru veiksmīgi uzsāka mūsu novada sieviešu komanda “Beverīna”, kas ar divpadsmit iegūtajiem punktiem pašlaik ir čempionāta līdere.

Pārliecinošas uzvaras tika izcīnītas pār visiem četriem pretiniekiem “Jelgavas NK” (19:5), “Ogri” (19:5), “Madlienu” (19:5) un “Jelgavas SC” (18:6).

Individuāli vislielāko ieguldījumu komandas pūrā deva Evija Paparde, uzvarot vienpadsmit spēlēs no divpadsmit. Megija Ķelle guva septiņas uzvaras un vienu cīņu pabeidza ar neizšķirtu rezultātu. Sintija Skalbe izcīnīja piecas uzvaras un sešas spēles beidza neizšķirti. Ritas Šķipares kontā bija piecas uzvaras, trīs neizšķirti un trīs zaudējumi, bet Evelīnai Sirmai –  divas uzvaras un trīs neizšķirti rezultāti.

Čempionāta otrā posma spēles Beverīnas novada komandai būs  Ķekavas sporta namā 27. janvārī, kur pretiniekos būs vienību “Amber-Liepāja”, “Kuldīga” un “Ventspils” novusistes.

Novēlam veiksmi mūsu sportistēm arī turpmāk!

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs