Beverīnas novada novusisti atkal gūst izcilus panākumus

25.-26.novembrī, Mālpilī norisinājās 2017.gada Pasaules kausa izcīņas novusā noslēdzošā 10. posma sacensības. Dažādās kategorijās atkal lieliski startēja Beverīnas novada sportisti.

Pirmajā dienā vīriešu vienspēļu turnīrā 156 dalībnieku konkurencē  uzvarēja mūsu novada pārstāvis un šī gada Eiropas vicečempions Aldis Mednis. Sieviešu turnīrā sacentās 46 sportistes. Mūsu Evija Paparde šoreiz ieņēma 14. vietu. Vienlaikus ar Pasaules kausa izcīņu norisinājās arī 3. Eiropas čempionāts novusā jauniešiem, kurā čempiones titulu izcīnīja Megija Ķelle.

Otrajā sacensību dienā notika dubultspēļu turnīri vīriešiem, kur sacentās 42 pāri. Aldis Mednis ar valmierieti Edvīnu Žugu ieguva samērā augsto 7.vietu, bet Dainis Ķelle kopā ar Robertu Balodi ierindojās 9. vietā.

Jaukto pāru finālsacensībās vairāk nekā 40 konkurentu vidū 5. vietu izcīnīja Evija Paparde ar Aivaru Smildziņu, bet Megija Ķelle pārī ar Aldi Bišovu palika 17. vietā.

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs