FOTO: AMANDA PAEGLE

Aizvadīts futbola turnīrs “Brenguļu/a.r.d. kauss 2017”

turnirs6

      Sestdien, 16.septembrī, tika aizvadīts futbola turnīrs “Brenguļu/a.r.d. kauss 2017”. Sestdienas dienā Brenguļu futbola laukumā pulcējās sešas komandas, kas bija apņēmības pilnas cīnīties par uzvaru turnīrā. Komandas izspēlēja katra ar katru viena apļa turnīru. Spēles izvērtās spraigas, par ko liecina fakts, ka visas komandas izjuta zaudējuma rūgtumu.

      Par “Brenguļu/a.r.d kausa 2017” ieguvējiem kļuva FC “Pārgauja” futbolisti ar 11 punktiem, otro vietu izcīnīja “Brenguļi” ar 8 punktiem, bet trešo komanda “Brālis”(Valmiera) ar 7 punktiem. Tālākajās vietās "Eglītes mežs" (Mazsalaca) un "Valmieras simboliskā izlase" ar 5 punktiem katra. Sestajā vietā ar 3 punktiem šoreiz "Unreal Madrid" no Kauguru puses.

        Turnīra labākais uzbrucējs Ralfs Apsītis no FC “Pārgauja”, labākais aizsargs Nauris Šustiks "Brenguļi" un labākais vārtusargs Jānis Gulbis FC “Pārgauja”.

        Paldies par veiksmīgu turnīru tā organizatoriem Sporta klubam "MPS", kā arī Beverīnas novada pašvaldībai!

  

Informāciju sagatavoja:

Sporta centra “Kaimiņi” administrators Gatis Zvirbulis