Sporta spēles “Atvadas vasarai” Brenguļos

Atvadas vasarai labots 01 WEB Copy

                 26.augustā, Brenguļos norisināsies pasākums “Atvadas vasarai”. Visas dienas garumā pie sporta centra “Kaimiņi” būs dažādas sporta sacensības, pēcpusdienā notiks tautas skrējiens un apbalvošana, bet vakarā gaidāma kultūras daļa ar amatierteātra izrādi un zaļumballi.

 Ik gadu augusta beigās Brenguļos notiek sporta diena, kuras laikā ikvienam ir iespēja piedalīties gan komandas, gan individuālajās sacensībās. Šajā gadā komandas varēs sacensties pludmales volejbolā, mini futbolā un ielu basketbolā jeb strītbolā, bet individuāli varēs izmēģināt savus spēkus šautriņu un basketbola soda metienu mešanā, lodes grūšanā un tāllēkšanā no vietas. Sporta dienas ietvaros norisināsies arī Latvijas mēroga 50 punktu reitinga krosmintona turnīrs. Sportiskās aktivitātēs varēs piedalīties gan lielie, gan mazie, jo ikvienam būs pieejams spēļu laukums ģimenēm, kurā būs iespēja izmēģināt savus spēkus dažādās ārā spēlēs, kā boulings, desas un klasītes.

 Gaidot apbalvošanu, ikviens varēs piedalīties īsajā skrējienā pēc vasaras. Tas būs tautas skrējiens augšā pa Brenguļu kalnu pēc vasaras labumu groza, kas notiks divās vecuma grupās.

Pēc sportiskajām aktivitātēm notiks sportistu apbalvošana, kas mīsies ar mūsdienu deju grupas “Deja vu” priekšnesumiem. Plkst. 19:00 pie sporta centra tiks izspēlēta arī Kauguru amatierteātra jaunā izrāde “Ļaunais gars”, bet vakara izskaņā būs zaļumballe kopā ar grupu “Kompromiss”. Ieeja ballē 3.00 eiro.

Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā pieejama pasākuma programma un sporta spēļu nolikums.

Sportiskas izklaides visas dienas garumā, vakars ar kultūras baudījumu un lustīga zaļumballe noslēgumā būs vislabākās atvadas vasarai.

 Beverīnas sporta spēļu "Atvadas vasarai"nolikums
 Krosmintona turnīra "Atvadas vasarai 2017" nolikums


Brenguļu pagasta kultūras darba  organizatore 
 Ieva Putniņa

 

Programma “Atvadas vasarai”

10:00-~17:00  Sporta diena

Pludmales volejbols

Mini futbols

Strītbols

Krosmintons

Šautriņu mešana

Basketbola soda metieni

Lēkšana ar lecamauklu

Lodes grūšana

Tāllēkšana no vietas

Spēļu laukums pieaugušajiem

17:00 Tautas skrējiens pēc vasaras groza

17:30 Apbalvošana un mūsdienu deju priekšnesumi

19:00 Kauguru amatierteātra izrāde “Ļaunais gars”

21:00 Balle ar grupu “Kompromiss” (Ieeja 3.00 EUR)