Bērnu vokālais konkurss “Lakstīgala 2017”

Lakstigala

     Vēl viens gads paskrējis nemanot, un klāt atkal marta mēnesis, kad aicinām gan mūzikas pedagogus, gan vecākus pievērst lielāku uzmanību bērniem, kuriem mūzika nav sveša! Jau trešo gadu, aicinām,1.-4.klašu vecuma bērnus pieteikties vokālajam konkursam “Lakstīgala 2017”, kas notiks š.g. 29.martā plkst. 14:00, Brenguļu sākumskolas aktu zālē. Konkursā var startēt gan solisti, gan dueti.

       Lepojamies ar visiem iepriekšējo gadu dalībniekiem, kuru nav bijis maz – 2015.gadā tie bija 12 solisti un 2 dueta pāri, bet, 2016. gadā jau 13 solisti un 4 dueta pāri.

     Vēlamies vērst uzmanību, ka bērnam nav obligāti jāmācās Beverīnas novada pašvaldības skolā, lai startētu konkursā, bet ir jābūt deklarētam novadā. Tā pat, arī aicinām konkursu – koncertu apmeklēt visus interesentus un atbalstītājus.

          Pieteikšanās konkursam līdz š.g. 22.marta plkst. 17:00. Papildus informāciju var saņemt zvanot pasākuma organizatorei Leldei (+371 28653482) vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa.

Informāciju sagatavoja:

Lelde Vilka

Beverīnas novada pašvaldības

kultūras pasākumu organizatore

Brenguļu pagastā