Ar labestību sākam jauno mācību gadu.

brenguļu skola1

“Vēl man labu, es tev arī,

Tad būs mīļa dzīvošana.

Ko mēs abi dabūsim,

Kad mēs ļaunu vēlēsim?”

                      /Latviešu tautasdziesma/

         Ar šīm latviešu tautas gudrajām tautasdziesmas rindām iesākām jauno mācību gadu Brenguļu sākumskolā. Lai labestība būtu mūsu sirsniņās citam pret citu, kā arī paši veidotu mīļu un priecīgu vidi sev apkārt. Šogad ieviesīsim jaunu tradīciju - ar tautasdziesmu iesākt katru nedēļu, vingrinot prātu un apgūstot četrrindēs paslēptās gudrības. Jo skola mūs šoruden patiesi gaidījusi - ar gaišām sienām, jaunām klašu durvīm. Paldies Uģim un Ikaram, kuri no sirds savu darbu darījuši! Skolotāji, īstenojot projektu, sarūpējuši lielisku sporta inventāru - bumbas, riņķus, līdzsvara spēles un trenažierus. Nevaram vien sagaidīt sporta stundas, kad varēsim vingrot, skriet un lēkt.

       Kā katru gadu bērniem pēc stundām iespējams piedalīties mūzikas un ritma instrumentu pulciņā, dziedāt korī, dejot tautiskās un sporta dejas, attīstīt savas prasmes Basketbola skolā. Ceturtās klases skolēni šajā mācību gadā dosies uz peldēšanas stundām Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Viņi iemācīsies ne tikai peldēt, bet arī drošu uzvedību pie ūdens.

         Esam pārliecināti, ka šogad zināšanas apgūsim ar prieku,  iepazīsim savu novadu, Latviju un pasauli!

Brenguļu sākumskolas direktore

Sandra Kaufmane