Olimpiskā diena

2017.gada Olimpiskā diena pulcēja vairāk kā 136 000 dalībnieku visā Latvijā. Tās mērķis ir popularizēt Olimpiskās vērtības draudzību, cieņu un izcilību. Šī gada pasākuma devīze “Sporto svaigā gaisā!”

Arī mūsu skolā tradicionāli notiek šīs dienas aktivitātes, šogad sporta skolotājas Mārītes Bisnieces aicināti skolā ieradās viesi – Alvis Dubovs, kurš ir Latvijas futbola 1.līgas vērtīgākais uzbrucējs, Ģirts Jakimcovs – Smiltenes tehnikuma labākais sportists un mūsu skolas absolvents, Edgars Ločmelis – sportists un skolas absolvents, kā arī skolotājs Sandris Dubovs – sporta kluba “Spēks” futbolists.

Aplausiem skanot, skolas sporta laukumā viesi ienesa Olimpisko karogu, un sportiskās aktivitātes varēja sākties. Tās, protams, aizsākās ar olimpisko rīta vingrošanu. Pēc vingrošanas 5.-9. klašu skolēni skolas teritorijā meklēja 40 sportiskos simbolus, bet 1.-4. klašu skolēni katrs ar savu lielo draugu skrēja dažādas stafetes.

Kad mazos sportistus nomainīja lielie, tad olimpiskās dienas cīņas azarts tika attēlots zīmējumos. Pēc tam jau norisinājās lielais futbols! Četri Olimpiskās dienas viesi spēlēja pret skolas zēnu futbola komandu un meiteņu futbola komandu, netrūka arī karsējmeiteņu aktivitātes spēles starplaikos.

Lai sportiskais gars vienmēr ir ar mums!

 Informāciju sagatavoja:

J.Endzelīna Kauguru pamatskolas latviešu valodas skolotāja Aija Dubova